Działka budowlana Wólka Czarnińska
Wólka Czarnińska, mazowieckie
- 99 500 zł
- 1 107 m²
- 89,88 zł/m²
Piotr Witek
Skontaktuj się
Działka budowlana Wólka Czarnińska
Wólka Czarnińska, mazowieckie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Działka budowlana Wólka Czarnińska
Zaktualizowane: 11 maja 2026
99 500 zł 1 107 m² 89,88 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 99 500 zł (89,88 zł/m²)
- Forma własności: księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 107 m²
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: PL Anna Stanio, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: G-84249-13
Lokalizacja
- Adres: Wólka Czarnińska, Stanisławów, miński, mazowieckie
Opis nieruchomości
Działka budowlana do wydzielenia w gminie Stanisławów.
Mamy do zaoferowania działkę w kształcie trapezu, która położona będzie przy jednej z głównych ulic w Wólce Czarnińskiej.
Działka do wydzielenia geodezyjnego - zakup w przyszłym roku, możliwość rezerwacji już teraz!
Nieruchomość położona w centrum miejscowości, w pobliżu sklep, przystanek autobusowy, wiejska świetlica, plac zabaw dla dzieci. (...)
530 949...
530 949 915